fbpx
Горячее 🔥
Терминология
Что такое хищническое ценообразование и к каким последствиям оно может привести
28.02.2024
46
Статьи
Мониторинг РРЦ в e-commerce: 8 эффективных инструментов
9.02.2024
92
Материалы
7 методов обхода РРЦ – как их выявлять?
5.02.2024
2
Статьи
Анализ товарной категории в e-commerce: какие показатели стоит анализировать в 2024
23.01.2024
128
Статьи
10 стратегий ценообразования в e-commerce
18.01.2024
479
Статьи
Как масштабировать интернет-магазин: подборка статей для категорийных менеджеров
25.12.2023
162
Кейсы
Кейс: как данные помогают Ajax Systems усиливать присутствие на сайтах партнеров-ритейлеров
5.12.2023
202
Исследования
ТОП-3 самых распространенных ошибок в анализе конкурентов, замедляющих ваш e-commerce-бизнес
1.12.2023
1 077
Статьи
Подборка лучших инструментов для категорийных менеджеров e-commerce
17.11.2023
1 279
Новости
Партнерство с Pricer24: новые возможности для вашего бизнеса
6.11.2023
314
Статьи
10 лучших инструментов мониторинга цен для e-commerce
4.11.2023
1 877
Статьи
Аналитика цен для ритейлеров: что это и почему она важна
30.10.2023
432
Гайды
Как провести анализ ценообразования конкурентов для установления рыночных цен
19.09.2023
1 178
Статьи
Парсинг цен Amazon
7.09.2023
991
Статьи
Как повысить долю рынка в e-commerce? 4 эффективных способа, основанных на анализе конкурентов
29.08.2023
1 092

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.