fbpx
Горячее 🔥
Материалы
Анализ цифровых полок партнеров: чеклист для брендов
8.05.2024
1
Материалы
XYZ-анализ — шаблон в Excel
29.04.2024
5
Статьи
Ценообразование в e-commerce — основа для масштабирования категории
25.04.2024
168
Материалы
ABC-анализ — шаблон в Excel
17.04.2024
2
Статьи
Стратегия «снятия сливок»: примеры, преимущества и недостатки
16.04.2024
586
Статьи
Ценовая эластичность спроса и ее роль в ценообразовании
8.04.2024
666
Статьи
Дорого-дешево: как влиять на восприятие цены покупателями
1.04.2024
361
Материалы
25 метрик и KPI, которые должен знать категорийный менеджер интернет-магазина
4.03.2024
4
Терминология
Розничная цена: что это и как она формируется?
29.02.2024
1 680
Терминология
Что такое хищническое ценообразование и к каким последствиям оно может привести
28.02.2024
312
Статьи
Мониторинг РРЦ в e-commerce: 8 эффективных инструментов
9.02.2024
359
Материалы
7 методов обхода РРЦ – как их выявлять?
5.02.2024
3
Статьи
Анализ товарной категории в e-commerce: какие показатели стоит анализировать в 2024
23.01.2024
508
Статьи
10 стратегий ценообразования в e-commerce
18.01.2024
1 856
Статьи
Как масштабировать интернет-магазин: подборка статей для категорийных менеджеров
25.12.2023
312

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.