fbpx
Горячее 🔥
Гайды
Как провести анализ ценообразования конкурентов для установления рыночных цен
19.09.2023
100
Статьи
Парсинг цен Amazon
7.09.2023
470
Статьи
Как повысить долю рынка в e-commerce? 4 эффективных способа, основанных на анализе конкурентов
29.08.2023
200
Кейсы
Кейс: как Pricer24 помогает TP-Link поддерживать лидерство на рынке Украины
27.07.2023
222
Статьи
Как конкурентная разведка в e-commerce помогает интернет-магазинам улучшать KPI
20.07.2023
210
Материалы
Анализ е-commerce рынка видеокарт в Украине: ассортимент, цены, топ товары
18.07.2023
2
Статьи
15 ключевых KPI интернет-магазина для маркетинга и отдела продаж
18.07.2023
449
Материалы
Анализ е-commerce рынка процессоров в Украине: ассортимент, цены, топ товары
17.07.2023
2
Материалы
Анализ цифровых полок конкурентов: чеклист для интернет-магазинов
3.07.2023
3
Статьи
Дашборды для категорийного менеджера интернет-магазина: мониторинг рынка на 360°
23.06.2023
376
Статьи
Дашборд «Анализ рынка»
23.06.2023
374
Статьи
Дашборд «Анализ цен конкурентов»
23.06.2023
461
Статьи
Дашборд «Анализ ассортимента конкурентов»
23.06.2023
366
Кейсы
Кейс: повышение прибыли по категории «Видеокарты» в интернет-магазине TELEMART.UA
8.06.2023
272
Гайды
Гайд для интернет-магазинов: пошаговый алгоритм анализа цифровых полок конкурентов
30.05.2023
331

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.