fbpx

Сервис наглядной продуктовой аналитики для e-commerce

Мы помогаем вендорам, дистрибьюторам и магазинам
повысить свою прибыль путем работы с анализом рынка

Нам доверяют

Use Cases

Помогаем вендорам, дистрибьюторам и магазинам получить
больше прибыли за счет анализа рынка
Я хочу проанализировать причины падения продаж
Я хочу изучить ассортимент партнеров по своим категориям
Я хочу сравнить свой ассортимент с топами рынка
Я хочу сравнить свои KPI с показателями рынка
Я хочу понять, как меняется структура товарной категории
Я хочу изменить свою стратегию продаж в соответствии с тенденциями рынка

Ваше путешествие начинается здесь

По мере того, как ваши клиенты меняют способ доступа к вашим продуктам и услугам, вы должны менять свой подход к бизнесу.

Мультифункциональные дашборды

Все возможности, чтобы сделать анализ простым, наглядным и эффективным для бизнеса

Индустрии

Электроника
Товары для дома
Игрушки
Инструменты
Сантехника
Фармацевтика
Зоотовары
Шини, диски

Кейсы

🚀 Результат: увеличение доли полки в результате более быстрого и оперативного контроля наличия товаров
Кейс: как данные помогают Ajax Systems усиливать присутствие на сайтах партнеров-ритейлеров
Узнайте, как Pricer24 помогает производителю систем безопасности оперативно контролировать наличие товаров на сайтах партнеров и поддерживать целостное ценовое позиционирование бренда.
Кейсы
Ajax
3.11.2021

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.