fbpx
Статьи
22.02.2023
314

Парсер цен из интернет-магазина Allo

Ищете инструмент, который поможет автоматизировать сбор и анализ цен на сайте Allo? Получите доступ к актуальным данным в сервисе продуктовой аналитики Pricer24.

Преимущества парсера цен Allo от Pricer24:

 • вы получаете данные об актуальных ценах и истории их изменения;
 • можно парсить цены на товары магазина «Алло» и цены из маркетплейса;
 • вы получаете актуальные данные, ведь обновление происходит несколько раз в сутки;
 • вы можете быстро сравнить ваши цены с ценами конкурента;
 • вы можете настраивать конфигурации отчетов и экспортировать их в HTML, CSV или Excel.

Как построена наша работа

 1. После получения заявки мы анализируем ваши запросы и задачи и находим оптимальное решение: какие данные и зачем вам нужно собирать, что интегрировать и как анализировать.
 2. Данные сегментируются, проводится сопоставление клиентского списка товаров со списком интернет-магазина Allo.
 3. Настраивается учетная запись «под ключ» и проводится обучение ваших сотрудников. В любой ситуации в дальнейшем вам поможет отдел поддержки.

Какие отчеты доступны на платформе

Сравнение цен

Благодаря автоматическому сопоставлению цен узнайте, на какие позиции ваша цена ниже, выше или такая же.

Анализ рынка

Сервис предоставляет информацию о текущей стоимости товаров, наличии промоакций, количестве отзывов на каждый товар и средней оценке по каждому из них.

Колебания цен

В этом отчете вы можете отслеживать динамику изменения цены товаров в интернет-магазине Allo.

История нарушений РРЦ

Узнайте, какие товары продаются по цене ниже РРЦ, посмотрите историю нарушений и их частоту и увидьте, кто первым отклонился от РРЦ.

Не только собрать, но и проанализировать

Мы разработали SaaS-сервис, не просто разово собирающий информацию, но и обрабатывающий огромные массивы данных в круглосуточном режиме. 

Изменения важно отслеживать вовремя, поскольку неконкурентные цены приводят к потере клиентов и прибыли. Именно поэтому парсер цен «Алло» от Pricer24 — это удачное решение для вашего бизнеса.

Получить консультацию
 • Аналитика рынка
 • Парсинг цен
 • Анализ представленности
Получить консультацию
 • Аналитика рынка
 • Парсинг цен
 • Анализ представленности
Поделиться:

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.