fbpx
Новости
23.03.2023
335

Дашборды: новые возможности для helicopter view

Больше не нужно тратить время на просмотр и настройку фильтров в различных отчетах каждый раз, когда вам нужно проконтролировать ключевые показатели. Теперь вы можете вывести все отчеты на один экран и фильтровать данные прямо на дашборде. А также делать заметки 🙂

У Pricer24 вышло сразу три обновления:

 • В дашбордах появилось больше пространства для всех ваших важных отчетов и графиков. Теперь вы можете добавить их на один экран и листать дашборд вверх-вниз.
 • А еще мы добавили возможность фильтровать данные. Теперь вы можете быстро оценить ситуацию по определенным категориям, сегментам, брендам или даже товарам.
 • И в дашбордах появился html-блок, который вы можете использовать в качестве небольшого блокнота для заметок.

Фильтры работают в дашбордах, созданных после обновления.

Как настроить фильтры в дашбордах и пользоваться ими: инструкция 

 1. В процессе создания нового дашборда выберите параметр, по которому вы будете фильтровать отчеты: по товарам и/или контрагентам.
Окошко создания дашборда

2. Когда вы создадите новый дашборд, в меню справа появится опция «Фильтр».

3. В стандартном виде данные в отчетах и графиках подгружаются в соответствии с конфигурациями — как обычно. Чтобы отобразить информацию только по определенному товару или категории, выберите в фильтре необходимое. К примеру, мы хотим проанализировать представленность только у партнера Rozetka.

4. Применяем фильтр — загружаются только данные о представленности категории в магазине Rozetka.

Получить консультацию
 • Аналитика рынка
 • Парсинг цен
 • Анализ представленности
Получить консультацию
 • Аналитика рынка
 • Парсинг цен
 • Анализ представленности
Поделиться:

Оставьте заявку сейчас

чтобы получить демонстрацию возможностей для вашего бизнеса  *Заполняя эту форму, вы соглашаетесь на получение маркетинговых писем.

  Політика конфіденційності

  Ваша конфіденційність є дуже важливою для нас. Ми хочемо, щоб Ваша робота в Інтернет була максимально приємною і корисною, і Ви абсолютно спокійно використовували найширший спектр інформації, інструментів і можливостей, які пропонує Інтернет.

  Особиста інформація Членів, зібраних під час реєстрації (або в будь-який інший час) переважно використовується для підготовки Продуктів або Послуг відповідно до Ваших потреб. Ваша інформація не буде передана або продана третім сторонам. Однак ми можемо частково розкривати особисту інформацію в особливих випадках, описаних у «Злагоді з розсилкою»

  Які дані збираються на сайті

  При добровільній реєстрації на отримання розсилки ви надсилаєте своє Ім’я та E-mail через форму реєстрації.

  З якою метою збираються ці дані

  Ім’я використовується для звернення особисто до вас, а ваш e-mail для надсилання вам листів розсилок, новин, корисних матеріалів, комерційних пропозицій.

  Ваші ім’я та e-mail не передаються третім особам, за жодних умов крім випадків, пов’язаних з виконанням вимог законодавства.
  Ви можете відмовитися від отримання листів розсилки та видалити з бази даних свої контактні дані у будь-який момент, клацнувши на посилання для відписки, присутнє в кожному листі.

  Як ці дані використовуються

  За допомогою цих даних збирається інформація про дії відвідувачів на сайті з метою покращення його змісту, покращення функціональних можливостей сайту та, як наслідок, створення якісного контенту та сервісів для відвідувачів.

  В будь-який момент можна змінити налаштування свого браузера так, щоб браузер блокував усі файли або сповіщав про надсилання цих файлів. Зверніть увагу, що деякі функції та сервіси не зможуть працювати належним чином.

  Як ці дані захищаються

  Для захисту Вашої особистої інформації ми використовуємо різноманітні адміністративні, управлінські та технічні заходи безпеки. Наша Компанія дотримується різних міжнародних стандартів контролю, спрямованих на операції з особистою інформацією, які включають певні заходи контролю захисту інформації, зібраної в Інтернет.

  Наших співробітників навчають розуміти та виконувати ці заходи контролю, вони ознайомлені з нашим повідомленням про конфіденційність, нормами та інструкціями.

  Проте, незважаючи на те, що ми прагнемо убезпечити Вашу особисту інформацію, Ви також повинні вживати заходів, щоб захистити її.

  Ми настійно рекомендуємо Вам вживати всіх можливих запобіжних заходів під час перебування в Інтернеті. Організовані нами послуги та веб-сайти передбачають заходи щодо захисту від витоку, несанкціонованого використання та зміни інформації, яку ми контролюємо. Незважаючи на те, що ми робимо все можливе, щоб забезпечити цілісність та безпеку своєї мережі та систем, ми не можемо гарантувати, що наші заходи безпеки запобіжать незаконному доступу до цієї інформації хакерів сторонніх організацій.

  У разі зміни цієї політики конфіденційності ви зможете прочитати про ці зміни на цій сторінці або, в особливих випадках, отримати повідомлення на свій e-mail.